Hledat

Kategorie

Newsletter

Vše o dopravě zboží

 

 

Zboží je odesláno ve spolupráci s Českou poštou, formou obchodní balík,balík do ruky,obchodní psaní a společností PPL.

 

Česká pošta balík do ruky : balík je doručen následující den od odeslání. V případě nezastižení adresáta zanechá dopravce písemnou zprávu o uložení balíku (po dobu 7 dnů) na pobočce České pošty.

 

PPL : balík je doručen následující den od odeslání. V případě nezastižení adresáta zanechá dopravce písemnou zprávu o úmyslu doručit zásilku a uskuteční pokus o doručení následující pracovní den.

Převzetí zboží

 

Prodávající dodá zboží kupujícímu kompletní, nejpozději do 5 dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání.  V případě, že potřebujete zboží odeslat dříve, kontaktujte nás telefonicky.

Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit. Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

Na základě vyhotoveného záznamu bude kupujícímu poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Kupující má také právo od smlouvy odstoupit.

Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

 

 

 

TOPlist


Úvodní stranaÚvodní strana

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky